Ohlasy

„Dobrý den, chtěla bych Vám dát zpětnou vazbu 😊. Byla sem u Vás na workshopu kreslení na Cestě ženy, matky. Byla sem po císaři a moc si přála rodit přirozeně, jen sem se obávala, aby se malý otočil hlavičkou dolů a nakonec sem si u vás nakreslila obrázek, který sem viděla při meditaci a to, že ze mě vyklouzne jako rybka, rychle a hladce a hlavičkou napřed. A ono to tak nakonec opravdu bylo! Když mě ještě v průběhu těhotenství napadly myšlenky, že by se třeba miminko neotočilo, vzpomněla sem si na tuhle vidinu a obrázek a uklidnilo mě to. Ohromně mi to pomohlo a chtěla bych Vám hrozně moc poděkovat.“  Šteffy (7.2. 2019)

Ahoj Katko, byla jsem na tvém kurzu intuitivní kresby v těhotenství v červenci a srpnu (2014). Jsem moc ráda, že jsem byla u tebe na kurzu. Sice, jak to vypadalo podle obrázků, měl se mi narodit spíše kluk, ale což. Při samotném porodu jsem na obrázky moc nemyslela, i když jsem si zkusila namalovat obrázek, ze kterého bych mohla brát sílu, nakonec jsem sílu brala ze zpěvu. Nejdůležitější dojmy, které jsem si z kurzu odnesla, byly pocity napojení se na miminko a naplnění láskou a objevení mé ale i univerzální ženské síly. Její vizualizace mi více pomohla k pochopení a uvědomění si její role v našich životech, a to nejen těch ženských -:). Kurz mi také pomohl přijmout fakt, že i když budu rodit v porodnici, bude to v pořádku a že to bude krásný zážitek. Z mého pohledu, je škoda, že kurz, jednotlivá setkání, je tak krátký. Přeji ti hodně zdaru v tom, co děláš, a krásný čas adventní.                         Pavla (prosinec 2014)

Dobrý den, byla jsem u vás na kreslení někdy v zimě v A centru, ještě než se narodil můj syn, teď už má půl roku, čas letí….začíná být samostatnější a tak možná brzy zase začnu kreslit. Když byl ještě v bříšku, tak jsme toho ke konci docela hodně vykomunikovali právě skrze kresbu, tak vám chci moc poděkovat za inspiraci a možnost nahlédnout do jeho světa skrze kresbu.   Jana (říjen 2014)