Kniha

Maminko maluj – arteterapie v těhotenství


S radostí a hrdostí Vám představuji svoji autorskou prvotinu. Povypráví vám celý příběh mého prvního těhotenství. Provede vás krajinou událostí, které se v té době v mém životě odehrávaly, a pocitů, které se k nim pojily. Dozvíte se, proč jsem si začala kreslit a nahlédnete do zákulisí vzniku jednotlivých obrázků.

Kniha obsahuje:

  • autobiografický příběh
  • 30 autorských obrázků s komentáři
  • zastavení se u těhotenského intuitivního kreslení: úvahy, zkušenosti, postřehy, zhodnocení + tipy, jak začít

   

 • brožovaná, 160 stran, ISBN 978-80-270-2132_1
  Cena: 320,- Kč

 • Pokud vás kniha zaujala a toužíte ji mít, neztrácejte čas hledáním e-shopu, tyto stránky jej nemají. Obraťte se přímo na mne: mocovak@seznam.cz

  Pokud patříte k těm, kteří si rádi nejprve knihu vezmou do ruky, zalistují a náhodně se na nějaké stránce začtou, než si knihu koupí, můžete navštívit kamenný obchod Kalíšek.cz v Praze Holešovicích, pražské A-centrum v Karlině (Vítkova 10, Praha 8-Karlín), nebo Centrum komplexní péče Roseta (Nezamyslova 1712,  Praha 2-Nusle).

   

 

 • Dojmy a ohlasy prvních čtenářů:

  Milá Katko, právě jsem dočetla/znovu/ Vaši knížku a s radostí a nadšením Vám musím sdělit, že na mne působí naprosto skvěle!!!! Velká gratulace a obdiv, moc se Vám povedla a jsem přesvědčena, že pro mnoho maminek budete inspirací.

  Marie Huptychová (terapeutka)

 • Na mne  obálka + název knihy  působily líbezným dojmem… čekala jsem sladké povídání o miminku a on je to hlavně pořádně silný, až odzbrojující osobní příběh inspirující druhé k přemýšlení … A pod tím strhujícím vodopádem úvah je tvé něžné povídáni o miminku vjůůůům!!!  🙂 🙂 🙂

  Dana Heinzová

   

  Tuto knížku bych doporučila všem ženám – nejen těhotným – které se cítí unaveně, mají pocit, že nic nezvládnou, cítí nějakou křivdu. ale i těm, které se chtějí zasmát, pobavit a dojít k zjištění, že život dává smysl. V neposlední řadě, tuto knihu doporučuji i mužům, protože v ní mohou objevit neskutečné kouzlo ŽENY!

  Soňa Filipová

   

  Maminko maluj je víc než jen návodem na intuitivní kresbu v těhotenství. Vlastní autorčiny zážitky jsou popsány velmi poutavě a bez obalu. Místy z nich až mrazí…Skutečně lze pomocí kresby komunikovat s plodem v děloze? Nemůžu se dočkat pokračování!

  Klára Frydrýšková

 

 Knížka se mi moc líbila, i jsem se nasmála, je to tak reálný a člověk se v tom poznává. Přečetla jsem během 2 dnů. Malovala jsem a díky tomu jsem se lépe připravila na to, že malá přijde dříve a doma, když budu sama 🙂.  Doporučuji dál.

Andrea Šťovíčková